Evenement: Festival leren van toetsen 2024

Opdrachtgever: Platform leren van toetsen

Datum: 5 juni 2024
Locatie: Up-events

R

PROGRAMMA

Op vrijdag 7 juni werd de 10e editie van Festival Leren van Toetsen georganiseerd samen met Up-Events. Het FlowBuro mocht mee helpen met de opbouw en afbouw van het festival, en natuurlijk ook video’s en foto’s maken van het event. Het festival Leren van Toetsen staat in het teken van nieuwe manieren ontdekken in het kader van leren en toetsen.  

Vanuit de hele wereld kwamen er leraren van top niveau, om hun visie te vertellen leren en toetsen. Het festival bestond uit verschillende stages, verschillende leraren hun visie overbracht aan de leraren op het festival. De leraren konden vragen stellen aan de sprekers over hun ervaringen als leraar, en waar ze tegen aan liepen op hun school.  

Er is een prachtig event opgezet die wij absoluut niet wouden missen! Het media-team hebben ontzettend mooie foto’s en video’s gemaakt! Wij willen Festival Leren van Toetsen speciaal bedanken voor dit mooie evenement, en de gasten en sprekers die Festival Leren van Toetsen mogelijk hebben gemaakt. 

 

  

 

Aantal gasten

LOCATIE

Up-events

Studenten aan het werk

Bekijk ook onze andere evenementen